...

Producenci
Koszyk

produktów: 0

wartość: 0,00 zł

przejdź do koszyka

Maści i plastry

Preparat przeciwbólowy DMSO SPRAY 30 ml

Preparat przeciwbólowy DMSO SPRAY 30 ml
Preparat przeciwbólowy DMSO SPRAY 30 ml

DMSO SPRAY 30 ml:

  • neutralizuje bóle kostne, mięśniowe, stawowe, kontuzje
  • natychmiast rozgrzewa obolałe miejsce
  • zawiera nanocząsteczki srebra, cynku, germanu, magnezu i miedzi
  • wzbogacony o ekstrakt z kurkuminy, witaminę C i ekstrakt z konopii
  • wchłania się bezpośrednio do komórek przez skórę
  • butelka 30ml

Wysyłka w: od 1do 5 dni

Cena:

49,00 zł

( 1 kg = 1 633,33 zł )
szt.

Stawokost – krem z olejkiem z konopi i żywokostem 50ml

Stawokost – krem z olejkiem z konopi i żywokostem 50ml
Stawokost – krem z olejkiem z konopi i żywokostem 50ml

Krem Stawokost to preparat o bogatej formule bazującej na 10 składnikach aktywnych, dzięki nim pielęgnuje, odżywia oraz łagodzi napięcie skóry. Krem jest rekomendowany do stosowania w przypadku dyskomfortu w okolicach skóry m.in. pleców, bioder, kolan oraz barków.

Wysyłka w: od 1do 5 dni

Cena:

63,00 zł

( 1 l = 1 260,00 zł )
szt.

Stawosan Q7 – krem laurowy 50ml

Stawosan Q7 – krem laurowy 50ml
Stawosan Q7 – krem laurowy 50ml

Stawosan Q7 to krem laurowy o działaniu pielęgnującym, rozgrzewającym i odbudowującym do skóry kolan, bioder, barków, nadgarstków i pleców. Polecany dla skóry szczególnie wrażliwej, skłonnej do podrażnień. Stawosan Q7 zawiera aż 7 składników aktywnych.

Krem należy nałożyć na obszar dyskomfortu np. na skórę pleców, barków, bioder, kolan czy nadgarstków. Następnie wmasować do całkowitego wchłonięcia. Stosować 3-4 razy dziennie przez 45 dni, a później zgodnie z potrzebą.

Wysyłka w: od 1do 5 dni

Cena:

59,00 zł

( 1 l = 1 180,00 zł )
szt.

Żel CZARCI PAZUR 170g

Żel CZARCI PAZUR 170g
Żel CZARCI PAZUR 170g

Wysyłka w: od 1do 5 dni

Cena:

24,00 zł

( 1 kg = 141,18 zł )
szt.

Żel HAKOROŚL + IMBIR + GLUKOZAMINA 170g

Żel HAKOROŚL + IMBIR + GLUKOZAMINA 170g
Żel HAKOROŚL + IMBIR + GLUKOZAMINA 170g

Wysyłka w: od 1do 5 dni

Cena:

24,00 zł

( 1 kg = 141,18 zł )
szt.

Żel NA STAWY 170g WYCIĄG z KONOPI

Żel NA STAWY 170g WYCIĄG z KONOPI
Żel NA STAWY 170g WYCIĄG z KONOPI

Wysyłka w: od 1do 5 dni

Cena:

23,00 zł

( 1 kg = 135,29 zł )
szt.

ŻYWOKOSTOWY ŻEL Z JAŁOWCEM I MSM 350 g

ŻYWOKOSTOWY ŻEL Z JAŁOWCEM I MSM 350 g
ŻYWOKOSTOWY ŻEL Z JAŁOWCEM I MSM 350 g

Żywokostowy żel z jałowcem i MSM wskazany jest przede wszystkim do pielęgnacji skóry i poprawy jej wyglądu.

Wysyłka w: od 1do 5 dni

Cena:

28,00 zł

( 1 kg = 80,00 zł )
szt.
  • nowość

 

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl