...

Producenci
Koszyk

produktów: 0

wartość: 0,00 zł

przejdź do koszyka

zioła sypane FARMVIT

Morwa biała owoc 100g

Morwa biała owoc 100g
Morwa biała owoc 100g

Wysyłka w: od 1do 5 dni

Cena:

13,00 zł

( 1 kg = 130,00 zł )
szt.

Nostrzyk ziele 50g

Nostrzyk ziele 50g
Nostrzyk ziele 50g

Nostrzyk ziele FARM-VIT hamuje kolagenazę, przyspiesza wzrost fibroblastów, działa przeciwobrzękowo i zmiękczająco. Skraca czas gojenia rany, wpływa na wygląd i jakość blizny. Oprócz tego działa przeciwbakteryjnie i przeciwgrzybiczo.

Wysyłka w: od 1do 5 dni

Cena:

8,00 zł

( 1 kg = 160,00 zł )
szt.

Owocnia fasoli 50g

Owocnia fasoli 50g
Owocnia fasoli 50g

Wysyłka w: od 1do 5 dni

Cena:

5,50 zł

( 1 kg = 110,00 zł )
szt.

Pięciornik gęsi ziele 50g ( srebrnik)

Pięciornik gęsi ziele 50g ( srebrnik)
Pięciornik gęsi ziele 50g ( srebrnik)

Wysyłka w: od 1do 5 dni

Cena:

7,70 zł

( 1 kg = 154,00 zł )
szt.

Piwonia kwiat 15g

Piwonia kwiat 15g
Piwonia kwiat 15g

Wysyłka w: od 1do 5 dni

Cena:

8,00 zł

( 1 kg = 533,33 zł )
szt.

Pokrzywa liść 50g

Pokrzywa liść 50g
Pokrzywa liść 50g

Wysyłka w: od 1do 5 dni

Cena:

6,00 zł

( 1 kg = 120,00 zł )
szt.

Prawoślaz korzeń 50g

Prawoślaz korzeń 50g
Prawoślaz korzeń 50g
Cena:

6,00 zł

( 1 kg = 120,00 zł )

Rdestowiec japoński kłącze 100g

Rdestowiec japoński kłącze 100g
Rdestowiec japoński kłącze 100g

Wysyłka w: od 1do 5 dni

Cena:

14,50 zł

( 1 kg = 145,00 zł )
szt.

Ruta ziele 50g

Ruta ziele 50g
Ruta ziele 50g

Wysyłka w: od 1do 5 dni

Cena:

7,50 zł

( 1 kg = 150,00 zł )
szt.

Stewia liść 50g

Stewia liść 50g
Stewia liść 50g

Wysyłka w: od 1do 5 dni

Cena:

8,00 zł

( 1 kg = 160,00 zł )
szt.

Szanta ziele 50g

Szanta ziele 50g
Szanta ziele 50g

Wysyłka w: od 1do 5 dni

Cena:

6,00 zł

( 1 kg = 120,00 zł )
szt.

Szczeć korzeń 50g

Szczeć korzeń 50g
Szczeć korzeń 50g

Wysyłka w: od 1do 5 dni

Cena:

12,50 zł

( 1 kg = 250,00 zł )
szt.

 

 

Opcje przeglądania
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl