Producenci

  

 

 

 

Save

Okazje
Odżywka nabłyszczająca 200ml
Odżywka nabłyszczająca 200ml
28,50 zł 15,00 zł
szt.
Apteka

Apteka, której szukacie jest tu - na ulicy Studenckiej 7 w Krakowie.

Nazwa apteki pochodzi od nazwy ulicy, na której się znajduje, a nie jak sądzą niektórzy, od zajęć ze studentami. Obsługujemy nie tylko studentów ale wszystkich, którzy zechcą do nas wejść szukając konkretnego specyfiku, zaczerpnąć informacji na temat danego preparatu bądź szukając porady na temat swoich dolegliwości i swoich problemów. Wychodząc z założenia, że wiele naszych codziennych bądź chwilowych niedyspozycji zdrowotnych da się rozwiązać przy pomocy dostępnych obecnie na rynku specyfików OTC, czyli tych preparatów, które znajdują się w tzw. odręcznej sprzedaży, staramy się służyć wszystkim naszym miłym klientom naszą wiedzą, radą i pomocą. Wykładnią naszej pracy jest aby służyć Państwu jak najlepiej i jak najskuteczniej i jednocześnie, a może najbardziej, być w zgodzie z dewizą każdego prawdziwego aptekarza " PRIMUM NON NOCERE "(PO PIERWSZE NIE SZKODZIĆ).

Apteka prowadzi wszystkie leki zarejestrowane i dostępne na rynku polskim. Nie zawsze dany lek jest dostepny w magazynie apteki - w razie jego braku sprowadzamy go możliwie jak najszybciej, ewentualnie informujemy gdzie poszukiwany lek można otrzymać.

Strona naszej apteki powstała między innymi po to, aby ułatwić Państwu kontakt z nami, aby nasza wiedza farmaceutyczna była przydatna wszystkim tym, którzy jej szukają. Państwa pytania i uwagi nie zostaną bez odpowiedzi. Pragnieniem naszym jest również, aby ta strona była przewodnikiem po krętych uliczkach zreformowanej służby zdrowi,a w której apteka nie jest tylko placówką handlową, ale dla wielu pierwszym jej ogniwem.


WITAM WSZYSTKICH

i cieszę się, że mamy okazję się spotkać tu na stronach internetowych,

bądź w Krakowie, na ulicy Studenckiej 7 w "APTECE STUDENCKEJ",

gdzie wszystkich serdecznie zapraszam.


Mgr Urszula Bodzoń

_______________

Właścicielem apteki jest przedsiębiorca

Studencka Urszula Grażyna Bodzoń 
Studencka z siedzibą ul. Studencka 7/AD.1 31-116 Kraków

wpisana do Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej

NIP 676 000 98 37

REGON 357139359

Apteka prowadzona jest na podstawie koncesji FA.KR.9211-K-404-6/2000 wydanej przez Małopolskiego Wojewódzkiego Inspektora Farmaceutycznego w Krakowie z dnia 11.02.2000 r. z siedzibą ul. Studencka 7/AD.1 31-116 Kraków

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl