Parafarmaceutyki

Strona główna / Parafarmaceutyki

         
  
   Wybierz »

A-Z MedicaA-Z Medica


A-Z Medica Sp. z o.o. to firma specjalizująca się w produkcji i dystrybucji najwyższej jakości naturalnych preparatów roślinnych i suplementów diety, kosmetyków leczniczych oraz innych artykułów służących zdrowemu stylowi życia. www.azmedica.pl

Lista produktów »


AbocaAboca


Aboca oferuje preparaty o najwyższej jakości do stosowania na co dzień, w zgodzie z potrzebami naszego organizmu - dobrego samopoczucia i utrzymania zdrowia. Ekspertyza Aboca to unikalne połączenie tradycyjnego zielarstwa wraz z najnowszą technologią i rezultatami 30 lat badań nad roślinami. www.aboca.com/pl

Lista produktów »


BioliteuropeBioliteurope


Firma Biolit Europe Sp. z o.o. jest wyłącznym dystrybutorem produktów rosyjskiej ­marki Biolit Sp z o.o. na terenie krajów Unii Europejskiej. Pragnie dzielić się zdobytą wiedzą i dorobkiem rosyjskich ośrodków naukowo - badawczych oraz wyjątkowymi produktami o dowiedzionych właściwościach prozdrowotnych. Firma propaguje zdrowy styl życia oparty na jedności człowieka i natury, natury, która stanowi o jakości naszego istnienia od narodzin do pełnej życiowej mądrości - sędziwej "jesieni" życia. Holistyczne działania skierowane ku umacnianiu zdrowia ludzkiego przy zastosowaniu wyłącznie naturalnych substancji. U podstaw wszystkich działań firmy leży nieskończona wdzięczność i szacunek dla przyrody. Natura daje potężny arsenał możliwości i naukowo-badawczy materiał dla wszystkich tych, którzy są zainteresowani jej możliwościami. Firma Biolit, jako prekursor wytwarzania produktów prozdrowotnych na bazie surowców pochodzenia naturalnego z czystych ekologicznie terenów Ałtaju, nie boi się czerpać z tego skarbca pełnymi garściami. Każdy produkt jest oparty na składnikach wziętych z otaczającej nas przyrody, których zbawienne działanie zostało dowiedzione rygorystycznymi badaniami naukowymi.

Lista produktów »


COLFARMCOLFARM


Spółka Akcyjna Colfarm jest krajowym producentem leków sprzedawanych bez recepty (OTC) oraz suplementów diety przeznaczonych do obrotu również w sklepach ogólnodostępnych.

Lista produktów »


COLWAYCOLWAY


Produkty COLWAY - są unikalne na skalę światową, nie deklaratywnie jak w milionach zalewających nas reklam, lecz rzeczywiście. W większości są pochodnymi sensacyjnych odkryć polskiej biochemii. Używa się do ich tworzenia substancji lub formuł mało znanych w kosmetologii i medycynie zdrowia.Często pozyskiwanych rdzennymi polskimi technologiami. Są to produkty kultowe, o efektywności potwierdzonej przez setki tysięcy użytkowników. Doskonale rozpoznawalne jako marka, Postrzegane są jako artykuły w doskonałej relacji ceny do jakości. Ludzie żyją długo i zdrowo, ich tkanki zachowują młodość, a organy funkcjonalność - kiedy w codziennej diecie znajdują się witaminy, mikroelementy, antyoksydanty, flawonoidy, hydroaminokwasy, dobrze przyswajalne węglowodany, prowitaminy, koenzymy i wiele jeszcze niezbędnych elementów. Gdy w naszym pożywieniu brakuje tych życiodajnych substancji, przemiana materii zamiera, ludzie szybciej się starzeją, tracą urodę i podupadają na zdrowiu. Misją COLWAY jest stworzenie wszystkim możliwości dostępu do najwyższej jakości suplementów. Poniższe produkty zostały poprzedzone długim i starannym poszukiwaniem najlepszych składników - najbardziej wartościowych i najlepiej przyswajalnych przez organizm ludzki. Firma chcąc wyjść naprzeciw oczekiwaniom i potrzebom dzisiejszego społeczeństwa, śledząc na bieżąco wyniki badań naukowych, nie ustaje w dążeniach do ich zaspokajania.

Lista produktów »


DoppelherzDoppelherz


W 1919 roku Josef Peter Hennes, farmaceuta z Essen opracował na bazie ziół i innych naturalnych składników recepturę pierwszego toniku wzmacniającego Doppelherz. Od tej pory logo przedstawiające dwa serca stało się dla milionów ludzi symbolem zdrowia, witalności i dobrego samopoczucia. Doppelherz ? to linia tradycyjnych produktów wzmacniających w płynie (toników) zawierających wyciągi ziół, witamin i składników mineralanych, które korzystnie wpływają na układ krążenia, układ nerwowy, wspomagają rekonwalescencję i opóźniają procesy starzenia. Doppelherz aktiv to linia nowoczesnych produktów w formie kapsułek i tabletek. Naturalne substancje czynne, witaminy, minerały i pierwiastki śladowe zawarte w naszych preparatach pomagają w utrzymaniu organizmu w doskonałym stanie i chronią przed niektórymi dolegliwościami cywilizacyjnymi. Preparaty Doppelherz aktiv to nowoczesny skład, oparty na najnowszych badaniach naukowych i dopasowany do różnych potrzeb zdrowotnych. Osoby starsze i studenci, osoby chore na cukrzycę i dbające o swoje stawy, kobiety i mężczyźni - każdy znajdzie coś dla siebie w szerokiej gamie produktów Doppelherz aktiv.

Lista produktów »


Dr Jacob'sDr Jacob's


Natura i wiedza dla Twojego zdrowia. Dr Jacob's to niemiecka firma o długoletniej tradycji, która poza suplementami diety oferuje także naturalne preparaty wzmacniające odporność, zwiększające witalność oraz poprawiające samopoczucie spożywającego. W ofercie znajdziemy także suplementy wzmacniające serce, usprawniające krążenie krwi w organizmie i kawy pobudzające.

Lista produktów »


FarmVixFarmVix


FARM-VIX to firma działająca od 1998 roku. Efektem jej prac jest wprowadzenie na rynek serii maści i żeli, produkowanych z naturalnych składników o różnym, bardzo wszechstronnym działaniu. Podczas wielu lat pracy firma wprowadziła na rynek szeroką linię produktów od maści po żele i kremy. Wszystkie oparte na naturalnych składnikach. FARM-VIX to naturalne zdrowie i uroda.Teraz w ofercie również naturalne suplementy diety.

Lista produktów »


fitnefitne


Biologiczne preparaty niemieckiej firmy FITNE - uzupełniające codzienną dietę w niezbędne witaminy, makro- i mikroelementy. Pozyskane do ich produkcji surowce pochodzą z kontrolowanych biologicznie upraw lub dziko rosnących zbiorów. Składnikami naturalnych produktów FITNE są: - oleje roślinne, - woski, - oleje eteryczne, - alkohol roślinny, - owoce, - minerały, - esencje kwiatowe, - sól morska - krzem roślinny, a także pomocnicze składniki i konserwanty wywodzące się z czysto naturalnych substancji. Produkty FITNE polecane są dzieciom, dorosłym, kobietom w ciąży, sportowcom, osobom narażonym na przewlekły stres, osobom po długim leczeniu farmakologicznym, osobom w wieku dojrzałym, a także wszystkim innym, którzy nie są w stanie zadbać o odpowiednią, bogatą w substancje mineralne, dietę. Produkty FITNE wolne są od: - chemiczno-syntetycznych środków konserwujących, - syntetycznych barwników, - substancji wzmacniających smak i zapach. Ostra kontrola jakościowa zapewnia produktom FITNE bardzo wysoki standard. FITNE nie prowadzi doświadczeń na zwierzętach, a produkty pakowane są oszczędnie i ekologicznie w materiały, które nadają się do powtórnej przeróbki.

Lista produktów »


ForMedsForMeds


Polska firma ForMeds specjalizuje się w produkcji suplementów diety w czystej formie proszku bez dodatku konserwantów, barwników i słodzików. Priorytetem jest oferowanie naturalnych, skutecznych oraz bezpiecznych wyrobów. Opracowywanie nowej receptury i każdy etap testowania podlega ścisłej kontroli medycznej. Cały proces produkcji zgodny jest z procedurami systemu HACCP i wszystkie jego etapy są udokumentowane. Wytwarzanie odbywa się na nowoczesnych liniach produkcyjnych gwarantujących najwyższy standard oferty finalnej. Składnikami suplementów diety są surowce o najwyższej jakości pozyskiwane od renomowanych, europejskich dostawców. 1. Suplementy diety firmy FORMEDS Sp. z o. o. występują w czystej formie proszku i nie zawierają substancji dodatkowych typowych dla kapsułek i tabletek, np.: - substancji wypełniających (np. skrobia modyfikowana, laktoza, celuloza mikrokrystaliczna), - substancji przeciwzbrylających (np. dwutlenek krzemu, tlenek magnezu), - substancji powlekających (np. poliestry kwasu metakrylowego, poliwidon), - substancji wiążących (np. żelatyna, guma arabska, zeina), - substancji poślizgowych (np. stearynian magnezu, dwutlenek krzemu), - substancji rozsadzających (np. kwasy organiczne, węglany), - adsorbentów (np. bentonit, glinka biała), - barwników (np. biel tytanowa), - słodzików (np. cukier, ksylitol, aspartam), - aromatów, - plastyfikatorów, - wosków. 2. Wyeliminowany został problem połykania tabletek. 3. Użyte zostały składniki naturalne o bardzo wysokiej przyswajalności.

Lista produktów »


GENAKTIVGENAKTIV


Genactiv Sp. z o.o. to polska firma, która powstała w 2009 roku na bazie głębokiej wiedzy i doświadczeń osób zajmujących się od wielu lat pozyskiwaniem i wykorzystywaniem naturalnego produktu, jakim jest colostrum bovinum (colostrum bovinum, czyli siara krowia, to pierwszy pokarm, jaki otrzymuje od matki nowonarodzony cielak. To substancja niezwykle bogata w składniki mające na celu zapewnienie bezpiecznego wprowadzenia noworodka do świata "zewnętrznego"). Colostrum firmy Genactiv to wyjątkowy produkt na polskim rynku: pozyskane jest tylko z pierwszego udoju po rozpoczęciu laktacji (1-2 godzin po ocieleniu), zawiera najwyższe stężenie wyjątkowych czynników aktywnych colostrum, jest produktem całkowicie naturalnym, pełnym, nie przetworzonym jakościowo, zachowuje pełną wartość biologiczną produktu świeżego dzięki metodzie zamrażania i liofilizacji opracowanej przez firmę Genactiv, poddawane jest badaniom jakościowym i posiada certyfikaty bezpieczeństwa wystawione przez certyfikowane laboratoria badawcze, źródłem surowca są wyłącznie gospodarstwa będące czołowymi producentami najczystszego spożywczo mleka w Polsce. W 2013 roku firma Genactiv wprowadziła kolejny wyjątkowy na polskim rynku produkt - liofilizowane mleko klaczy. Mleko to pozyskiwane jest w gospodarstwie hodowlanym klaczy szlachetnych prowadzonym przez firmę Genactiv. Jego skład jest zbliżony do składu mleka kobiecego. Podobnie jak colostrum bovinum, mleko klaczy przetwarzane jest w sposób gwarantujący utrzymanie pełnej wartości biologicznej produktu świeżego i posiada certyfikaty bezpieczeństwa.

Lista produktów »


Inne...


...

Lista produktów »


invex remediesinvex remedies


Wieloletnie doświadczenie wynikające z chęci zgłębiania wiedzy i pasji tworzenia, oraz głębokie zaangażowanie w pracę naukową dwóch pokoleń rodziny, pozwoliło na stworzenie marki o silnych podstawach i wartościach bliskich każdemu człowiekowi. Firma Invex Remedies powstała w oparciu o technologię Jednostki Innowacyjno - Wdrożeniowej INWEX, którą w 1987 roku założył wybitny wynalazca Stanisław Szczepaniak - główny twórca ponad 150 patentów, uhonorowany licznymi nagrodami, tytułami, wyróżnieniami oraz orderami i złotymi medalami, przyznawanymi podczas targów wynalazczości. Invex Remedies to firma, w której są jasno określone priorytety. Poprzez stały rozwój i prowadzone badania, podąża za potrzebami współczesnego człowieka. Wykorzystuje własne patenty i wynalazki dla poprawy jakości życia. W zgodzie z naturą i harmonii z rytmem serca, pragnie dbać o Państwa zdrowie, wiedząc jednocześnie, że piękno i uroda są odbiciem wewnętrznego stanu ducha i ciała. Istotą działalności jest praca naukowa, szukanie odpowiedzi na trudne pytania i zagadnienia. Laboratorium i linia produkcyjna, pozwalają na wprowadzanie zaawansowanych technologii oraz tworzenie i wdrażanie innowacyjnych rozwiązań. Nadrzędnym celem jest dzielenie się wiedzą, efektami badań i osiągnięciami z Państwem.

Lista produktów »


kenayAGkenayAG


Regułą i absolutną podstawą działalności firmy kanadyjskiej kenayAG jest wnikliwa weryfikacja każdego producenta, stosowanych przez niego technologii, kontroli jakości używanych surowców do produkcji i produktu końcowego. Zaletą oferowanych Państwu suplementów diety jest niewątpliwie fakt, że zawierają one wyłącznie składniki pochodzenia naturalnego z upraw ekologicznych. Wzrostowi świadomości społeczeństwa o znaczeniu profilaktyki zdrowia towarzyszy coraz większe zainteresowanie zdrowymi ekologicznymi naturalnymi produktami.

Lista produktów »


Laboratoria NaturyLaboratoria Natury


Laboratoria Natury to firma, która dziś korzysta z doświadczeń sięgających wielu wieków wstecz. Mając do dyspozycji bogactwo wiedzy i doświadczenia różnych starożytnych tradycji i kultur, za pomocą zaawansowanych technologii pracuje nad najskuteczniejszymi sposobami wspomagania organizmu. Czerpiąc z wiedzy wielu pokoleń badaczy z całego świata, uczy się od nich subtelnie wpływać na ludzką kondycję tak, aby przywrócić współczesnym harmonię życia i pracy. Misją i ambicją firmy jest, by szanując codzienny rytm życia Klientów, w naturalny sposób pomóc im odnaleźć spokój i siłę, czyli zdrowe, szczęśliwe życie.

Lista produktów »


Mito-PharmaMito-Pharma


Wszystkie oferowane preparaty powstają w oparciu o najnowocześniejsze osiągnięcia naukowe i technologiczne oraz spełniają najwyższe standardy jakościowe. Zawierają tylko fizjologiczne substancje o najwyższym stopniu czystości i odpowiedniej dawce, jedynie w taki sposób mogą w wystarczającej ilości trafić do komórek i mitochondriów. Dzięki licznym badaniom klinicznym oraz międzynarodowym publikacjom, informacje przekazywane na temat produktów poparte są badaniami naukowymi. Firma prowadzi badania na własnych preparatach w najlepszych na świecie placówkach badawczych. Stała współpraca z International Mitochondrial Medicine Associaton, przyczynia się do zdobywania i poszerzania wiedzy na temat zastosowania medycyny mitochondrialnej w zapobieganiu i leczeniu wielu chorób. Wszystkie preparaty w ofercie MITO-PHARMA są produkowane w Niemczech i w Szwajcarii z zachowaniem najwyższych standardów farmaceutycznych GMP, co gwarantuje, że substancje w nich zawarte są w dawkach zgodnych z informacją podaną na opakowaniu. Wszystkie preparaty zawierają fizjologiczne substancje o najwyższym stopniu czystości, w odpowiednio wysokich dawkach i formie. Jedynie tak przygotowane substancje trafiają bezpośrednio do komórek i mitochondriów. Ich działanie jest potwierdzone badaniami. Preparaty Mito-Pharma, to przede wszystkim MONOPREPARATY w dawkach, których skuteczność została potwierdzona badaniami. Dzięki temu w dogodny sposób można je dostosować do indywidualnych potrzeb pacjentów. Wszystkie preparaty zawierają substancje niezbędne do tworzenia energii w mitochondriach, są nimi: koenzym Q10, witamina B2, witamina B3, jak również substancje, które aktywują siły obronne organizmu. Są nimi: witamina C i witamina D3 , jak również selen, ale także kwasy omega 3, które obok koenzymu Q10 są podstawowym budulcem wszystkich naszych komórek. Preparaty zawierają tylko takie substancje, których zastosowanie zarówno jeśli chodzi o wspieranie metabolizmu energetycznego mitochondriów, jak i wspieranie naturalnej obrony organizmu zostało potwierdzone naukowo. Wszystkie preparaty są wolne od sztucznych barwników, laktozy, glutenu, drożdży i są bezpieczne dla diabetyków. Wszystkie preparaty są rekomendowane przez Międzynarodowe Stowarzyszenie Medycyny Mitochondrialnej (IMMA). Najwyższą jakość preparatów potwierdza fakt, że są one firmowane nazwiskiem twórcy: Dr Enzmann.

Lista produktów »


Naturell ABNaturell AB


Firma Naturell AB powstała w Szwecji w 1920r. i od początku istnienia wytwarza preparaty farmaceutyczne, dietetyczne i witaminowo-mineralne oparte na naturalnych surowcach. Harmonia z naturą i ograniczenie do minimum zawartości składników syntetycznych sprawia, że nasze preparaty odznaczają się wysokim stopniem przyswajalności, a tym samym wysoką skutecznością oddziaływania na organizm ludzki.

Lista produktów »


No DolNo Dol


ULGA W BÓLU: - stawów - mięśni - kręgosłupa

Lista produktów »


NORDIC NATURALSNORDIC NATURALS


Nordic Naturals jest liderem w branży suplementów oleju rybiego. Wyznacza standardy doskonałości w dziedzinie czystości, świeżości, smaku i trwałości. Ich działanie ukierunkowane jest na prowadzenie innowacyjnych badań naukowych i klinicznych, recenzowanych przez czołowych ekspertów na całym świecie. Oleje rybie Nordic Naturals mają świetną reputację i uznawane są za skuteczne, czyste i świeże, przez co regularnie wybierane są przez niezależne instytucje badawcze i uniwersytety, takie jak Harvard, Columbia, Duke, UCLA i Cedars-Sinai Medical Center do prowadzonych przez nie badań. Dotychczas opublikowano ponad 30 badań, kolejne 30 jest w toku. Produkty Nordic Naturals są dystrybuowane do ponad 30 krajów na 6 kontynentach. Nordic Naturals wytwarza wszystkie produkty w Norwegii, gdzie obowiązują najwyższe standardy produkcyjne, gwarantujące wyjątkowo wysoki poziom czystości i świeżości produktu. Osiągnięty poziom jakości przekracza purefromnorwaynorweskie standardy produkcji produktów medycznych : Norwegian Medical Standard, europejskie standardy European Pharmacopoeia Standards i standardy dotyczące produkcji żywności Council for Responsible Nutrition. W swojej produkcji Nordic Naturals stosuje się również do reguł GMP (Good Manufacturing Practices) standardów dotyczących obiektów oraz ochrony środowiska jednocześnie osiągając wiodący w branży poziom świeżości. Produkty Nordic Naturals są destylowane molekularnie z wykorzystaniem najnowszych technologii destylacji, co powoduje niwelację szkodliwych tłuszczy trans. Proces ten gwarantuje usuwanie metali ciężkich (ołowiu, rtęci itp.), polichlorowanych bifenyli i dioksyn. Jako przykład, poziom dioksyn w produktach Nordic Naturals szacuje się jako najniższy na świecie. Niskie nagrzanie i bardzo krótki czas procesu destylacji dają pewności, że olej nie ulegnie uszkodzeniu. Dodatkowo produkty Nordic Naturals nie mają rybiego smaku ani posmaku, a zamiast tego smakują wyśmienicie, co pomaga wyjaśnić, dlaczego dzieci i młodzież w każdym wieku uwielbiają te produkty. Podczas gdy większość skoncentrowanych olejów rybich na rynku jest dostępnych pod postacią estrów etylowych - formy syntetycznej, obecnej w diecie człowieka od około 30 lat, wszystkie produkty Nordic Naturals mają postać trójglicerydów, aby zapewnić optymalne wchłanianie i skuteczne działanie. Badania pokazują, że różnica w absorpcji jest istotna. Trójglicerydy mają wchłanialność do 70% większą niż estry etylowe.

Lista produktów »


Now FoodsNow Foods


NOW to skrót od "Nutrition for Optimal Wellness" (Odżywianie dla Optymalnego Samopoczucia). Firma NOW stała się jednym z wiodących producentów naturalnych witamin i suplementów odżywczych w sektorze zdrowej żywności.

Lista produktów »


OLEOFARMOLEOFARM


Zakład Produkcji Olejów Farmaceutycznych i Kosmetycznych powstał w 2002 roku w Pietrzykowicach koło Wrocławia. Jest nową dynamicznie rozwijającą się firmą w branży surowców i półproduktów dla przemysłu farmaceutycznego i kosmetycznego. Firma OLEOFARM specjalizuje się w produkcji olejów roślinnych z nasion m.in. wiesiołka, ogórecznika i żmijowca.

Lista produktów »


Olimp-LabsOlimp-Labs


Historia firmy OLIMP Laboratories Sp. z o.o. rozpoczęła się w roku 1990. Obecnie firma produkuje preparaty najwyższej jakości w oparciu o wyselekcjonowane surowce i najnowocześniejsze technologie. Systematycznie prowadzi badania i analizy naukowe we własnych laboratoriach, które wyposażone są w sprzęt o najwyższych standardach.

Lista produktów »


PharmanordPharmanord


Pharma Nord jest jednym z czołowych europejskich producentów suplementów diety i medycyny naturalnej. Firma cały czas się rozwija, produkuje i sprzedaje suplementy diety, preparaty ziołowe i leki o sprawdzonym naukowo działaniu, optymalnej biodostępności, a co najważniejsze bezpieczne w stosowaniu. Baza danych Pharma Nord obejmuje ponad 9.000 badań naukowych, włączając w to ogromną liczbę badań przeprowadzonych z wykorzystaniem preparatów Pharma Nord. Ta imponująca baza danych stała się kamieniem węgielnym całościowego rozwoju naszych preparatów. Pharma Nord ma ogromny zasięg działania, a produkcja i centrala zlokalizowane są w Danii. Produkty Pharma Nord są dostępne w Europie, jak i na Środkowym Wschodzie oraz dynamicznie rozwijających się rynkach: Azji, Rosji i Stanów Zjednoczonych. Jest to możliwe dzięki współpracy z 25. siostrzanymi spółkami oraz z 20. partnerami biznesowymi.

Lista produktów »


PharmovitPharmovit


Producent organicznych witamin i minerałów. Naturalne witaminy i minerały występujące w przyrodzie to zdecydowanie najlepsza forma wzmacniania organizmu. Wysoka biodostępność, lepsze działanie i identyczny jak w przyrodzie sposób występowania, to ich największe atuty. Podane w celulozowej kapsułce, zadowolą najbardziej wymagających klientów. Producent organicznych i konwencjonalnych ekstraktów roślinnych. Rośliny, które w fitoterapii wykorzystywane były od tysięcy lat, teraz są o wiele łatwiej dostępne. Silnie skoncentrowane, naturalne ekstrakty. Brak sztucznych substancji pomocniczych bardzo korzystnie wyróżnia je na tle innych produktów. Producent naturalnych błonników pokarmowych. Mikronizowane błonniki pokarmowe, to największe pozytywne zaskoczenie na rynku. Łatwiejsze do spożycia, w bardziej atrakcyjnej formie, o subtelnym smaku szybko znalazły uznanie. Większa powierzchnia czynna wynikająca z procesu mikronizacji, usprawnia działanie błonnika, korzystnie odróżniając go od tradycyjnych, mielonych form.

Lista produktów »


PlantExtraktPlantExtrakt


Firma rumuńska znajdująca się ok. 14km od Cluj Napoca. Zajmuje się produkcją wysokiej jakości leków roślinnych i homeopatycznych. Obszary upraw i zbioru są certyfikowane ekologiczne.

Lista produktów »


ProAktivProAktiv


Człowiek od niepamiętnych czasów starał się przeniknąć tajemnice przyrody i uczył się korzystać z bezinteresownie ofiarowywanych przez nią dobrodziejstw. W dzisiejszych czasach, jak nigdy dotąd, czujemy potrzebę odnowienia kontaktu z naturą. Zaistniała konieczność uzupełnienia a w niektórych przypadkach nawet zastąpienia środków oferowanych przez medycynę konwencjonalną całkowicie naturalnymi preparatami, które miałyby moc przywracania równowagi organizmowi bez narażania go na skutki uboczne. Celam i ambicją firmy ProAktiv jest asystowanie klientom w samodzielnym decydowaniu o swoim zdrowiu poprzez udostępnianie wyłącznie naturalnych produktów roślinnych. Za przewodnie idee firma wybrała służenie zdrowiu i dobremu samopoczuciu pacjentów. W realizacji swojej misji łączy doświadczenia czerpane z wielowiekowej tradycji medycyny naturalnej z najnowszymi technologiami i osiągnięciami współczesnej nauki. Pro Aktiv jest firmą zajmującą się produkcją naturalnych preparatów przeznaczonych do sprzedaży w aptekach i sklepach zielarskich. Produkty są skuteczne w działaniu i cieszą się dobrą opinią wśród konsumentów.

Lista produktów »


Puritan's PridePuritan's Pride


To najwyższej klasy preparaty, w których skład wchodzą specjalnie dobrane nowoczesne składniki uznane przez środowisko naukowe. Bogactwo witamin, minerałów, wyciągów roślinnych oraz olejów zawartych w preparatach Puritan's Pride sprawia, że dzień po dniu możemy czuć się lepiej, młodziej i mieć więcej pozytywnej energii. Puritan's Pride to marka wywodząca się z amerykańskiego koncernu Nature's Bounty - jednego z największych na świecie producentów suplementów diety. Istnieje już od ponad 30 lat, a oddziały obecne są w 70 krajach. Laboratoria badawcze Puritan's Pride wykorzystują tylko surowce najwyższej jakości, których działanie potwierdzono naukowo.

Lista produktów »


Sekret MumioSekret Mumio


MUMIO jest naturalną wydzieliną powstającą w niektórych masywach górskich. Spotykane jest pod popularnymi nazwami: "Cudotwórczy balsam", "Krew góry", "Sok skalny". Jest to preparat powstający w procesie naturalnych przemian zachodzących w środowisku. Specyfik ten wydziela się ze skał niektórych masywów górskich, występuje na dużej wysokości w głębokich pieczarach, grotach skalnych w postaci nacieków, skupisk sopli, itp. Spotyka się go w wysokich górach Iranu i Arabii, Himalajach, Azji Środkowej, Kaukazu, Mongolii, Indii, Pakistanu, Afganistanu, Nepalu, Kazachstanu, Chin, Syberii, Zabajkała, Ałtaju, Albanii, Antarktydy. Jest najbardziej aktywnym ze znanych biostymulatorów, wielokrotnie skuteczniejszy nawet od słynnego korzenia żeńszenia. Przede wszystkim jest czynnikiem powodującym procesy przyspieszonej regeneracji różnych komórek organizmu. Produkt Mumio tworzy się podczas procesu mineralno-organicznych przekształceń naturalnych. Osadza się w postaci nalotów skalnych w trudno dostępnych jaskiniach i rozpadlinach gór na wysokości 3000-5000 m n.p.m. Stosowanie mumio zaleca Tradycyjna Medycyna Chińska i Tybetańska. ARYSTOTELES zalecał mumio przy bólach głowy, "flegmatycznym charakterze", dreszczach, paraliżu nerwu twarzowego, epilepsji. Sławni medycy starożytnego świata arabskiego - Abu Ali ibn Sina (AWICENA), Abu Rajchan Muchammad ibn Achmed al.-Beruni i inni omawiali sposoby wydobywania i oczyszczania oraz zastosowania mumio w leczeniu złamań, zwichnięć, zatruć, choroby Heinego-Medina, migreny, wrzodów przewodu pokarmowego i pęcherza moczowego, gruźlicy, itp. Współczesne wnikliwe badania naukowe prowadzone w czołowych instytutach naukowych USA, Indii i Rosji wykazały, że mumio posiada też wyjątkowo szeroki zakres działania, gdyż nie tylko regeneruje uszkodzone tkanki, ale doskonale stymuluje system obronny, reguluje przemianę materii, hamuje rozwój tkanki rakowej (Aura, nr. 448, 588, 688 - Uzbecka Akademia Nauk), zwiększa bioelektryczną aktywność serca, przyspiesza gojenie się ran i zrastanie się kości po złamaniach, w przypadku zatruć stymuluje wydalanie toksyn z organizmu, pobudza funkcje mózgu, działa niezwykle skutecznie przeciwbólowo, przeciwzapalnie i bakteriobójczo, przeciwdziała zwapnieniom naczyń krwionośnych i rozszerza je zapobiegając zatorom krwi i zawałom, reguluje ciśnienie krwi, stabilizuje temperaturę ciała i jest wręcz niezawodnym środkiem w przypadku dolegliwości żołądkowych, wypadania włosów czy chorób górnych dróg oddechowych. W ostatnich latach prowadzone są nadal intensywne badania działania mumio - np. w Leningradzkim Instytucie Farmacji, Instytucie Chemii Organicznej Akademii nauk Uzbekistanu i Kirgizji (tj. w miejscu występowania mumio). * Tekst opracowany na podstawie prac naukowych m.in: A. Sz. Szakirow "Tajna drewniego balzama mumio-asil"; wyd. FAN, Taszkent 1978

Lista produktów »


SOLGARSOLGAR


Solgar wytwarza swoje produkty w naukowo opracowanym procesie produkcyjnym. Farmaceutyczne standardy produkcji i metody kontroli gwarantują czystość i siłę działania każdego składnika produktu. Symbolem tej gwarancji na całym świecie jest od 60 lat złota etykieta. Wszystkie produkty są standaryzowane i hipoalergiczne. Nie zawierają żadnych sztucznych środków konserwujących czy barwiących. Są dostępne w różnych dawkach i w najlepiej przyswajalnych formach. Do nabycia bez recepty wyłącznie w aptekach. Obecnie na rynku polskim dostępne są 77produkty o niespotykanej jakości firmy Solgar.

Lista produktów »


SVENSKA VITAMINERSVENSKA VITAMINER


Premium Supplements firmy Svenska Vitaminer to witaminy i minerały stworzone przez doświadczonych ekspertów w oparciu o rzetelna wiedzę, badania i dowody naukowe. Szwedzka produkcja w procesie farmaceutycznym, opatentowane surowce z działaniem potwierdzonym badaniami, optymalnie przyswajalne formy roślinne i mineralne, uznani światowi producenci i dostawcy oraz kontrola realizowana przez akredytowane laboratorium przed wprowadzeniem środków na polski rynek, gwarantują właściwości, czystość i skuteczność ich działania. Premium Supplements firmy Svenska Vitaminer zostały przygotowane specjalnie dla świadomych i wymagających Klientów, ceniących: Unikalne receptury, opatentowane surowce, skuteczność działania i najwyższą jakość: wszystkie preparaty zawierają opatentowane i standaryzowane składniki z działaniem potwierdzonym badaniami, unikalne receptury preparatów zawierają tak dobrane składniki, aby suplementy działały kompleksowo i wielotorowo na procesy organizmu, w których równowaga została zachwiana, poszczególne produkty umożliwiają ich łączenie w zestawy zwiększające ilość mechanizmów oddziaływania, wszystkie produkty posiadają wykazaną zawartość substancji aktywnych (odpowiadających za efekt fizjologiczny), standaryzowanych ekstraktów oraz sprecyzowaną siłę działania i aktywność, preparaty są produkowane w Szwecji w warunkach farmaceutycznych z zachowaniem restrykcyjnych standardów jakości GMP, produkty nie zawierają syntetycznych barwników, aromatów i konserwantów, wszystkie produkty są przyjazne dla wegetarian - nie zawierają składników pochodzenia zwierzęcego, nie zawierają glutenu ani produktów mlecznych, zastosowane surowce nie zawierają GMO - brak składników modyfikowanych genetycznie, wybrane preparaty zawierają dostępne składniki z certyfikatem Bio.

Lista produktów »


SWANSONSWANSON


Firma Swanson Health Products została założona w 1969 roku, jako wynik marzenia jednego człowieka o obdarowaniu całego świata dobrym zdrowiem. I dzisiaj Firma kontynuując to marzenie, dociera do milionów ludzi świadomych swojego zdrowia w Stanach Zjednoczonych oraz na całym świecie. Swanson Health Products jest dumne ze swoich produktów i robi wszystko aby klienci byli w pełni zadowoleni. Te działania są czynione od początku istnienia firmy i przyniosły jej wiele splendoru oraz rzesze stałych, powracających klientów. Firma Swanson Health Products stara się aby: Cena : cena produktu była możliwie najniższa. Czystość i Skuteczność : od kiedy firma szczyci się certyfikatem Dobrej Praktyki Wytwarzania (GMP) składniki są testowane na różnych etapach całego procesu produkcji w celu sprawdzenia czystości i mocy a gotowe produkty są badane przez niezależne laboratoria w celu potwierdzenia że, to co na etykiecie to jest w produkcie. Innowacyjne Produkty : dział rozwoju i badaną stara się aby oferta firmy Swanson Health Products była na bieżąco z działającymi nowościami, i aby niedziałające składniki czy proporcje nie były oferowane. Edukacja : aby wybór produktu był skuteczny Swanson Health Products stara się jak najlepiej wypełniać misję edukacyjną. Na stronie internetowej można znaleźć wiele ciekawych informacji, opinii, artykułów i wywiadów z ekspertami.

Lista produktów »


SylvecoSylveco


SYLVECO jest polską firmą biotechnologiczną, którą założył w 1992 r. Stanisław Piela. Firma zajmuje się identyfikacją, izolacją i oczyszczaniem interesujących substancji z surowców roślinnych. Innowacyjnie opracowana technologia izolacji i oczyszczania triterpenów z kory brzozy pozwala uzyskać niespotykanie wysoką czystość w konkurencyjnej cenie. Triterpeny (betulina, kwas betulinowy, kwas oleanolowy, kwas ursolowy, amyryna, lupeol) stanowią aktywny surowiec do produkcji preparatu Betuleco, wzmacniającego system immunologiczny, oraz kosmetyków o działaniu regenerującym i upiększającym.

Lista produktów »


VALENTISVALENTIS


VALENTIS- to grupa spółek farmaceutycznych produkująca i dostarczająca innowacyjne preparaty farmaceutyczne oraz zajmująca się aktywnym marketingiem. Valentis dąży do tego, by pomóc każdemu człowiekowi w zachowaniu tego, co najdroższe - zdrowia, dlatego stale tworzy i oferuje takie produkty, które leczą, jednak nie wywołują niebezpiecznego ubocznego skutku dla naturalnego funkcjonowania organizmu. Wszystkie produkty, które oferuje firma są bardzo starannie i odpowiedzialnie dobierane a ich jakość oparta jest na wyczerpujących badaniach naukowych. Produkty są bezpieczne zarówno dla organizmu człowieka, jak i dla środowiska.

Lista produktów »


ViridianViridian


Wiodąca marka etycznych suplementów bez stearynianu magnezu, dwutlenku tytanu i innych tanich wypełniaczy. Viridian Nutrition to firma pochodząca z Wielkiej Brytanii, założona w 1999 roku w Northamtonshire przez Cheryl Thallon. Magazyn Ethical Consumer i The Good Shopping Guide przyznały firmie Viridian certyfikat Best Buy za świadomą uwagę w doborze najczystszych składników i odpowiedzialność za środowisko. Suplementy Diety Viridian są nazywane etycznymi. Obejmuje to zarówno pochodzenie składników, proces produkcji jak i zawartość aktywnych składników bez niepotrzebnych dodatków takich jak np.: sztuczne wypełniacze, substancje przeciwzbrylające, cukier oraz koloranty. Produkty Viridian są tak czyste jak powinny być. Żaden z produktów ani składników nie jest testowany na zwierzętach. Na dzień dzisiejszy więcej niż 40% produktów posiada certyfikat Soil Association gwarantujący ekologiczne pochodzenie i skład. Motto Viridian: ?Wierzymy, że zdrowie planety i zdrowie każdego z nas są ze sobą nierozdzielnie związane?. Ekoloigczne uprawy bez pestycydów, herbicydów, wolne od GMO ? to zdrowie ludzi i zdrowie planety.

Lista produktów »


WalmarkWalmark


Podczas dotychczasowych lat funkcjonowania na rynku Spółka Walmark miała znaczący wkład w tworzenie rynku suplementów diety. Osiągnięty sukces, zarówno w Czechach jak i na pozostałych rynkach zawdzięczamy samodyscyplinie, zaangażowaniu w powierzoną pracę, a także intuicji.

Lista produktów »


Zdrowie 100% - Poradnik

wstecz  |  do góry


Twój koszyk

Produktów: 0
Cena: 0,00

Przejdź do kasy »
Regulamin »

Informator
medyczny


Zapytaj o lek

Masz pytanie dotyczące dostępności leku, ceny, sposobu zamawiania?

Zadzwoń do nas
12 421 31 24

lub wyślij zapytanie.
Odpowiemy w ciągu 24h!

Wyślij zapytanie »Produkt dodano do koszyka.