Kosmetyki

Strona główna / Kosmetyki

         
  
   Wybierz »

A-Z MedicaA-Z Medica


A-Z Medica Sp. z o.o. to firma specjalizująca się w produkcji i dystrybucji najwyższej jakości naturalnych preparatów roślinnych i suplementów diety, kosmetyków leczniczych oraz innych artykułów służących zdrowemu stylowi życia. www.azmedica.pl

Lista produktów »


BIOKAP farby roślinneBIOKAP farby roślinne


BIOKAP Nutricolor to roślinne farby do trwałej koloryzacji włosów o naturalnej formule z wysoką zawartością składników pochodzenia roślinnego. Są delikatne dla skóry głowy i łatwe w użyciu. Przeznaczone dla osób o wrażliwej skórze i skłonnych do alergii. Z uwagi na delikatną formułę farbę można stosować na przesuszone i zniszczone włosy w celu ich odżywienia i przywrócenia blasku. Polecane wszystkim, którzy chcą lepiej zadbać o swoje włosy. Gwarantują długo utrzymujący się kolor oraz pokrycie siwych włosów w 100% już przy pierwszej aplikacji. Kosmetyki BIOKAP Nutricolor powstały we włoskich laboratoriach firmy BIOSLINE a każdą formułę przebadano z wykorzystaniem sprawdzonych technologii kosmetycznych, począwszy od dogłębnej wiedzy na temat morfologicznych, biochemicznych i funkcyjnych właściwości włosów. Wszystkie produkty poddane zostały testom klinicznym oraz rygorystycznym testom mikrobiologicznym, co gwarantuje ciągłą i wysoką jakość każdego końcowego produktu. Farby BIOKAP łączą w sobie tradycję fitokosmetyki z zaawansowaną technologią, czego efektem są produkty do pielęgnacji włosów o najwyższej jakości; o gwarantowanej skuteczności i dobrze tolerowane przez delikatne włosy i wrażliwą skórę. Dzięki aktywnym składnikom roślinnym uzyskujemy naturalne kolory z doskonałym pokryciem siwych włosów!

Lista produktów »


BONIMED Zioła Ojca Grzegorza SrokiBONIMED Zioła Ojca Grzegorza Sroki


Laboratorium Medycyny Naturalnej BONIMED, jest firmą, która powstała w lipcu 1991 roku. Od początku swej działalności zajęła się produkcją leków ziołowych i w chwili obecnej produkuje kilkadziesiąt preparatów ziołowych w różnych postaciach. W swej działalności od początki ściśle współpracowała z franciszkaninem Ojcem Grzegorzem Sroką (1930-2006) , który przez ponad pięćdziesiąt lat swojego życia zajmował się ziołolecznictwem i udzielił porad blisko półmilionowej rzeszy chorych. Był autorem licznych publikacji z dziedziny ziołolecznictwa, a jego słynny poradnik ziołowy ukazał się już niemalże w jednym milionie egzemplarzy. Ojciec Grzegorz był niekwestionowanym autorytetem w dziedzinie fitoterapii, najsłynniejszym polskim, a być może i światowym zielarzem zakonnym. Bardzo często jego spostrzeżenia dotyczące terapeutycznego działania ziół, były w późniejszym czasie pozytywnie weryfikowane przez badania naukowe. Firma BONIMED komponowała swoje mieszanki ziołowe opierając się na głębokiej wiedzy farmakognostycznej, intuicji i ogromnym doświadczeniu, jakie Ojciec Grzegorz nabył w swej długoletniej praktyce zielarskiej . Dlatego też leczenie ziołami produkowanymi przez BONIMED to leczenie lekami o sprawdzonej skuteczności. We wszystkich surowcach użytych do produkcji badana jest zawartość ciała czynnych, co gwarantuje jakość wytwarzanych preparatów. Preparaty produkowane są zgodnie z dobrą praktyką wytwarzania GMP.

Lista produktów »


Color&Soin farby z ekstraktami roślinnymiColor&Soin farby z ekstraktami roślinnymi


Farby Color&Soin , powstały z doskonałej kombinacji francuskiej technologii produkcyjnej i mocy naturalnych składników aktywnych szanujących naturalną strukturę Twoich włosów, dostarczając im siłę, piękno i blask na jakie zasługują. Są to najwyższej jakości farby do włosów, przeznaczone do ich trwałej koloryzacji. Już od pierwszego użycia barwią je w 100% chroniąc je i pielęgnując. Color&Soin zostały przetestowane w procesie kontroli dermatologicznej. Dzięki formule pozbawionej m. in. amoniaku, parabenów, rezorcyny i silikonów idealnie nadają się dla osób z wrażliwą skórą głowy i ze skłonnościami do alergii. Wykorzystanie w składzie farb kompleksu proteinowo- oleinowego ma na celu ochronę włosa podczas procesu farbowania jak i również jego nawilżenie,nadanie mu jędrności i blasku. Farby Color&Soin zawierają bardzo wysokie stężenie czystego barwnika(99%), dzięki temu pokrywają 100% siwych włosów. Color&Soin to maksimum komfortu dla użytkownika produkty łatwe w aplikacji oraz bez nieprzyjemnego,ostrego zapachu. Odporne na działanie promieni UV i chloru W rezultacie: Włosy, pełne zdrowia i koloru, który pozostaje świeży i promienny przez długi czas po zastosowaniu farby. Color&Soin jest twoim prawdziwym sprzymierzeńcem w trosce o piękne i zdrowe włosy.

Lista produktów »


EtjaEtja


Firma rozpoczęła swoją działalność w 1989 roku. W jej ofercie znajduje się szeroka gama naturalnych olejków eterycznych, naturalnych olejów nośnikowych oraz kompozycji zapachowych. Etja specjalizuje się głównie w dystrybucji naturalnych olejków eterycznych i naturalnych olejów nośnikowych, które importuje dla klientów z najdalszych zakątków świata, m.in. z Australii, Afryki, Chin, Francji, Hiszpanii, Włoch, Rosji, oraz Indii. Dzięki jakości produktów zyskali zaufanie klientów i cieszą się nim do dziś. Firma była prekursorem aromaterapii w Polsce i nadal utrzymujemy się w czołówce dystrybutorów. We współpracy z firmą Herbacos S.C produkuje również na bazie naturalnych olejków i wyciągów ziołowych oleje, balsamy do masażu, płyny do kąpieli oraz wanien z hydromasażem.

Lista produktów »


FarmVixFarmVix


FARM-VIX to firma działająca od 1998 roku. Efektem jej prac jest wprowadzenie na rynek serii maści i żeli, produkowanych z naturalnych składników o różnym, bardzo wszechstronnym działaniu. Podczas wielu lat pracy firma wprowadziła na rynek szeroką linię produktów od maści po żele i kremy. Wszystkie oparte na naturalnych składnikach. FARM-VIX to naturalne zdrowie i uroda.Teraz w ofercie również naturalne suplementy diety.

Lista produktów »


GEHWOLGEHWOL


Gehwol, to firma specjalizująca się w pielęgnacji stóp. W trosce o potrzeby swoich klientów, firma opiera się na opinii specjalistów pielęgnacji stóp oraz korzysta z najnowszych zdobyczy naukowych i technologicznych. Podstawą jej działalności jest stosowanie naturalnych substancji, co szczególnie odpowiada współczesnym trendom w kosmetyce. Preparaty Gehwol zawierają najwyższej jakości składniki z naturalnych lipidów, olejków eterycznych oraz ekstraktów roślinnych, które są przyjazne dla skóry i łatwo się wchłaniają.

Lista produktów »


GENAKTIVGENAKTIV


Genactiv Sp. z o.o. to polska firma, która powstała w 2009 roku na bazie głębokiej wiedzy i doświadczeń osób zajmujących się od wielu lat pozyskiwaniem i wykorzystywaniem naturalnego produktu, jakim jest colostrum bovinum (colostrum bovinum, czyli siara krowia, to pierwszy pokarm, jaki otrzymuje od matki nowonarodzony cielak. To substancja niezwykle bogata w składniki mające na celu zapewnienie bezpiecznego wprowadzenia noworodka do świata "zewnętrznego"). Colostrum firmy Genactiv to wyjątkowy produkt na polskim rynku: pozyskane jest tylko z pierwszego udoju po rozpoczęciu laktacji (1-2 godzin po ocieleniu), zawiera najwyższe stężenie wyjątkowych czynników aktywnych colostrum, jest produktem całkowicie naturalnym, pełnym, nie przetworzonym jakościowo, zachowuje pełną wartość biologiczną produktu świeżego dzięki metodzie zamrażania i liofilizacji opracowanej przez firmę Genactiv, poddawane jest badaniom jakościowym i posiada certyfikaty bezpieczeństwa wystawione przez certyfikowane laboratoria badawcze, źródłem surowca są wyłącznie gospodarstwa będące czołowymi producentami najczystszego spożywczo mleka w Polsce. W 2013 roku firma Genactiv wprowadziła kolejny wyjątkowy na polskim rynku produkt - liofilizowane mleko klaczy. Mleko to pozyskiwane jest w gospodarstwie hodowlanym klaczy szlachetnych prowadzonym przez firmę Genactiv. Jego skład jest zbliżony do składu mleka kobiecego. Podobnie jak colostrum bovinum, mleko klaczy przetwarzane jest w sposób gwarantujący utrzymanie pełnej wartości biologicznej produktu świeżego i posiada certyfikaty bezpieczeństwa.

Lista produktów »


HimalayaherbsHimalayaherbs


Bogactwo naturalnych kosmetyków rodem z dziewiczych i nieskazitelnych szczytów Himalajów to właśnie himalayaherbals. Produkty himalaya herbals to dary, które przeznaczone są dla ciała, ducha i umysłu. Stworzone z ziół, owoców i różnych minerałów,

Lista produktów »


Ikarov Natural CosmeticIkarov Natural Cosmetic


Uwielbienie natury oraz zrozumienie jej fundamentalnego wpływu na zdrowie i urodę człowieka, jest kluczowym mottem pracy firmy. W 1993 roku firma Ikarov Ltd. rozpoczęła produkcje naturalnych kosmetyków - czystych olejków roślinnych do pielęgnacji skóry i włosów. W 1997 roku z sukcesem rozpoczęto produkcje nowej linii - aromaterapii. Naturalne produkty wytwarzane przez firmę zapewniają kompleksową pielęgnacje twarzy, ciała, włosów i paznokci. Ze względu na wysokiej jakości składniki, olejki Ikarov charakteryzują się wyjątkową skutecznością działania. Wspomagają walkę z cellulitem, nadwaga, rozstępami, ale również z zapewniają efektywny relaks ciału.

Lista produktów »


invex remediesinvex remedies


Wieloletnie doświadczenie wynikające z chęci zgłębiania wiedzy i pasji tworzenia, oraz głębokie zaangażowanie w pracę naukową dwóch pokoleń rodziny, pozwoliło na stworzenie marki o silnych podstawach i wartościach bliskich każdemu człowiekowi. Firma Invex Remedies powstała w oparciu o technologię Jednostki Innowacyjno - Wdrożeniowej INWEX, którą w 1987 roku założył wybitny wynalazca Stanisław Szczepaniak - główny twórca ponad 150 patentów, uhonorowany licznymi nagrodami, tytułami, wyróżnieniami oraz orderami i złotymi medalami, przyznawanymi podczas targów wynalazczości. Invex Remedies to firma, w której są jasno określone priorytety. Poprzez stały rozwój i prowadzone badania, podąża za potrzebami współczesnego człowieka. Wykorzystuje własne patenty i wynalazki dla poprawy jakości życia. W zgodzie z naturą i harmonii z rytmem serca, pragnie dbać o Państwa zdrowie, wiedząc jednocześnie, że piękno i uroda są odbiciem wewnętrznego stanu ducha i ciała. Istotą działalności jest praca naukowa, szukanie odpowiedzi na trudne pytania i zagadnienia. Laboratorium i linia produkcyjna, pozwalają na wprowadzanie zaawansowanych technologii oraz tworzenie i wdrażanie innowacyjnych rozwiązań. Nadrzędnym celem jest dzielenie się wiedzą, efektami badań i osiągnięciami z Państwem.

Lista produktów »


NadejeNadeje


Nadeje to czeska firma prowadzona przez panią magister Jarmilę Podhorną. Firma produkuje nalewki ziołowe i wyciągi z pączków i kiełków roślin zatwierdzone przez Państwowy Instytut Zdrowia przy czeskim Ministerstwie Zdrowia. Produkcja ziołowych nalewek jest certyfikowana przez czeski Państwowy Instytut Kontroli Leków i służy do wytwarzaniana na bieżąco produktów kosmetycznych. We własnym laboratorium robione są badania surowców i kontrola etapów produkcji. Ziołowe produkty przetwarzane są bez użycia środków chemicznych i konserwantów. Do produkcji ziołowych nalewek i wyciągów z pączków roślinnych użyta jest wiedza o fito- i gemmoterapii. Firma ma do dyspozycji ponad sto rodzajów ziołowych nalewek i wyciągów z pączków roślinnych.

Lista produktów »


Pszczółka MAJAPszczółka MAJA


Wyprodukowana w Polsce. Fundacja SAVE THE BEES - Jeśli z Ziemi zniknie pszczoła, człowiekowi pozostaną tylko 4 lata życia - Albert Einstein. Gdyby nie było pszczół, wiele owoców i warzyw nigdy nie pojawiłoby się na rynku. Spośród 100 gatunków roślin uprawnych, które stanowią 90% żywności na całym świecie, ponad 70% zapylają pszczoły. Pszczoły są niezbędnym elementem dla prawidłowego funkcjonowania fauny i flory. Potrzebujemy ich, aby nasze rośliny i ziemia były zdrowe. Niestety w ostatnich latach ich liczba maleje w zastraszającym tempie. W samym USA wartość pracy pszczół jako owadów zapylających szacowana jest na około 14 miliardów dolarów rocznie. Przy zakupie każdego produktu Pszczółka Maja wspierasz ideę ratowania pszczół. Ratując pszczoły ratujesz swoje życie. www.savehoneybees.com Pszczółka Maja na całym Świecie Serial Pszczółka Maja emitowany jest w ponad 172 krajach. Film pełnometrażowy sprzedany został do ponad 120 krajów i emitowany na ponad 4000 ekranach 300 międzynarodowych licencjonobiorców.

Lista produktów »


Sante Verte Laboratoires farby roślinneSante Verte Laboratoires farby roślinne


Farby z naturalnymi wyciągami roślinnymi.

Lista produktów »


SylvecoSylveco


Kosmetyki brzozowe firmy SYLVECO oparte są wyłącznie na naturalnych składnikach. Zawierają substancję aktywną - betulinę, uzyskiwaną z kory brzozy - która ma właściwości łagodzące i regenerujące w przypadku podrażnień, stanów zapalnych i uszkodzeń tkanki skórnej. Nie zawierają konserwantów - są hypoalergiczne. Można je stosować pomocniczo przy schorzeniach dermatologicznych, a także do codziennej pielęgnacji, niezależnie od rodzaju skóry.

Lista produktów »


zabłockazabłocka


Piszą o sobie tak: Eksploatujemy wyjątkowe i unikatowe na skalę światową złoże leczniczej solanki jodowo-bromowo-borowej. Solanka ta w swym składzie zawiera niemal wszystkie znane pierwiastki. Wysokie stężenie jodu, bromu, wapnia, magnezu, krzemu i selenu powoduje, że posiada ona znakomite walory kosmetyczne i wspomaga leczenie wielu dolegliwości. Nasz cel to produkcja najlepszych na świecie soli i solanek jodowo-bromowych przeznaczonych do kąpieli, inhalacji, nebulizacji, płukania gardła i nawilżania pomieszczeń. Osiągamy to dzięki eksploatacji unikatowego złoża i rzetelnemu przestrzeganiu procesu produkcji, konfekcji i dystrybucji. Nasze wyroby są w 100 % naturalne. Ich stosowanie poza walorami kosmetycznymi daje jeszcze obietnicę zdrowia. Zapewniają one suplementację mineralną która dokonuje się drogą wziewną i poprzez skórę podczas kąpieli, a więc z pominięciem przewodu pokarmowego i bez jego obciążania. Dzięki naszym wyrobom można w warunkach domowych zrekonstruować skład wody morskiej i nadmorskiego mikroklimatu. Misją naszą jest, aby we własnym domu robić zabiegi zwykle wykonywane w sanatorium, uzdrowisku, ośrodku spa i farmie piękności.

Lista produktów »


Zdrowie 100% - Poradnik

wstecz  |  do góry


Twój koszyk

Produktów: 0
Cena: 0,00

Przejdź do kasy »
Regulamin »

Informator
medyczny


Zapytaj o lek

Masz pytanie dotyczące dostępności leku, ceny, sposobu zamawiania?

Zadzwoń do nas
12 421 31 24

lub wyślij zapytanie.
Odpowiemy w ciągu 24h!

Wyślij zapytanie »Produkt dodano do koszyka.